PSOVODI, KTEŘÍ JIŽ U NÁS CVIČÍ / cvičili - ČTĚTE ! = nový systém 2017

23.11.2016 12:39

NOVÝ SYSTÉM 2017 !! čtěte celé !!

PROSÍM všechny PSOVODY, kteří chtějí v dalším roce 2017 k nám s pejskem chodit i nadále o VYPLNĚNÍ A Zaslání přihlášky viz: PŘIHLÁŠENÍ NA VÝCVIK - PŘIHLÁŠKA!! POŠLETE CO NEJDŘÍVE - NEJLÉPE DO VÁNOC !!!

POZOR NA ZAŘAZENÍ DO NOVÝCH SKUPIN NA PŘIHLÁŠCE DLE VĚKU PSA !!!Pokud navážete hned v Lednu - skupinu dejte už podle ledena 2017 !!/ jestli jste nestihly poslat v prosinci, pošlete přihlášku co nejdříve v Lednu !

 

Psovodi, (kteří neví, zda budou chodit), nebo chtějí zase chodit například od Jara, pošlete přihlášku na Jaře - a to do dané skupiny, podle aktualního věku psa. ( do poznámek napište, že jste již knám chodily ) Viz. záložka Jak se přihlásit, nebo mi zavolejte, až to bude aktuální.

Pokud něčemu nerozumíte, tak prostě přijďte a domluvíme se a nebo mi zavolejte. 


psovodi, kteří mají průkazky, dlouho u nás nebyly a chtějí chodit v ro. 2017 prosím také o vyplnění přihlášky ( klidně v průběhu příštího roku, podle toho, kdy chcete zase začít !!!


Budete mít přednost před úplně novými členy, ale pozor, místa jsou i tak omezená.
děkuji Barča