ZÍTRA 5.11 VŠECHNY SKUPINY BUDOU CVIČIT V HALE !!!

04.11.2017 11:24

Zdravíme všechny cvičence. Zítra budou všechny skupiny na výcvik v hale.


Hodina bude norálně na průkazku. CENA  - přspěvek za halu 30 KČ. /pes, vybíráme na začátku hodiny.

Psi nejlépe předem vyvenčit. Vemte si sáčky na exkrementy, pamlsky !


cesta z města: Pojedete do Kylešovic projedete točnu trolejbusu a pořád po hlavní. v zatáčce, která se točí do leva je v pravo cesta a zákaz vjezdu. Tam vjedte ( hned naproti je hruška) a pojedete cca: 30 m.  a poslední dům ZELENÉ OTEVŘENÉ vrata vjedete a jedetekolem plotu a přijedete k hale.


cesta od komárova ( nebo Globusu ):  projedete kolem cvičáku, na křižovatce v pravo a v točivé zatáčce odbočíte v levo ( naproti je hruška) a pojedete cca: 30 m.  a poslední dům ZELENÉ OTEVŘENÉ vrata vjedete a jedetekolem plotu a přijedete k hale.


jsem na telefonu, kdyby někdo zabloudil !


(Vjezd je k dopravnímu podniku opava - kylešovice   https://www.mdpo.cz/index.php/cs/post-formats


Nevjedete ale přímo až tam, dům a hala je u parkoviště. )


Toalety budou přístupné. Všude je písek, vemte si dobrou obuv :-)


TĚŠÍME SE !